Сумка для інструментів 240х130 мм, 5 кг INGCO призначена для зручного розміщення і перенесення інструментів і приладдя.
Модель оснащена внутрішніми й зовнішніми кишенями в кількості 4 шт.
Матеріал вироби — поліестер 600D.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Пояс монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 80/40 |
| Максимальна вага утримувана | 5 кг |
| Матеріал | поліестер 600D |
| Паковання | паперова картка |
| Розмір | 240×130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴


