
Набір рожково-накидних ключів шарнірних 8–19 мм з тріскачкою 8шт. INGCO INDUSTRIAL (HKSPAR1083)
2 150 ₴
- В наявності
- Код: HKSPAR1083
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ключів гайкових комбінованих храпових гнучких 8–19 мм 8 шт. INGCO INDUSTRIAL призначений для проведення ремонтних, складальних та демонтажних робіт з використанням шестигранного кріплення, включає 8 ключів з двома головками - ріжковою та рухомою кільцевою з тріскачковим механізмом. Матеріал інструментів - хромованадієва сталь, тріскачка виконана із міцного хроммолібденового сплаву.
Розміри: 8 мм, 10 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 17 мм, 19 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | накидний з тріскачкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 10/5 |
| Матеріал | Cr-v |
| Особливість | Тріскачка високої якості, Cr-Mo |
| Паковання | полімерна картка |
| Покриття | Поліровані |
| Розміри | 8-19 мм (8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19 мм) |
| Число позицій | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴







