
Сумка-корзина для інструментів 410мм 21 кишеня, INGCO INDUSTRIAL
1 877 ₴
- Немає в наявності
- Код: HTBGL01
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка-корзина для інструментів INGCO INDUSTRIAL.
Розмір виробу становить 410 мм. Є м'яка комфортна ручка, а також міцна сталева ручка та плечовий ремінь для зручного транспортування.
Кількість кишень для інструменту — 21 шт.
Є гачок для вимірювальної стрічки — 1 шт.
Матеріал сумки: поліестер 600D. Міцна армована пластикова основа.
Максимальна утримувана вага: 20 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гачок для вимірювальної стрічки | 1 шт. |
| Кількість кишень для інструменту | 21 шт. |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 4/2 |
| Максимальна вага утримувана | 20 кг |
| Матеріал | поліестер 600D, міцна армована пластикова основа |
| Особливість | є м'яка комфортна ручка, а також міцна сталева ручка та плечовий ремінь для зручного транспортування |
| Паковання | картонна коробка |
| Розмір | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 877 ₴








