Степлер механічний INGCO незамінний інструмент для тих, хто займається будівельними, ремонтними роботами, виробництвом меблів.
Застосовується для кріплення ізоляційного матеріалу, панелей та облицювання до різних поверхонь (дерево, ДВП, ДСП, гіпсокартон, пластик).
У інструменту є можливість регулювання сили удару.
Працює зі скобами: тип 53, розмір 4-14 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Стан | Новий |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина скоб | 4-14 мм |
| Особливість | Регульована рушійна сила |
| Паковання | подвійний блістер |
| Перетин скобі | 0,7 мм |
| Ширина скоб | 11,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴





