
Ножиці по металу Profi правий різ 250мм INGCO INDUSTRIAL (HTSN2610R)
468 ₴
- Немає в наявності
- Код: HTSN2610R
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ножиці по металу "Profi" правий різ 250 мм INGCO INDUSTRIAL — це універсальний зручний ручний інструмент, який підійде для розрізання різних матеріалів.
М'яка ергономічна ручка для комфортної роботи.
Максимальна товщина прорізується матеріалу: нержавіюча сталь — 0,7 мм, вуглецева сталь — 1,2 мм.
Упаковано в подвійний блістер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Спрямованість | Праві |
| Стан | Новий |
| Тип ножиць по металу | Фігурні(вигнуті) |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 40/5 |
| Напрямок різу | правий різ |
| Паковання | подвійний блістер |
| вуглецева сталь | 1,2 мм |
| нержавіюча сталь | 0,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴





