
Комплект комбінованих ключів 6–24мм, 12шт. в чохлі INGCO INDUSTRIAL (HKSPA1142)
1 230 ₴
- В наявності
- Код: HKSPA1142
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект ключів гайкових комбінованих 6-24 мм 12 шт в чохлі INGCO INDUSTRIAL призначений для проведення ремонтних, складальних і демонтажних робіт з використанням шестигранного кріплення.
Налічує 12 ключів. Матеріал інструментів — хромованадіевої сталі.
Кількість аксесуарів: 12; Розмір: 6mm, 8mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 17mm, 19mm, 22mm, 24mm.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Кількість ключів в наборі | 12 |
| Набір ключів | ключі комбіновані |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 8 |
| Паковання | полотняна сумка |
| Розміри | 6-24 мм (6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм) |
| Число позицій | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴
