
Сумка-органайзер для інструментів 60см INGCO INDUSTRIAL
1 965 ₴
- В наявності
- Код: HTBG04
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Сумка-органайзер для інструментів INGCO HTBGL04 INDUSTRIAL розміром 60 см забезпечена міцною ручкою і плечовим ременем. Характеризується доброю місткістю, має безліч внутрішніх і зовнішніх кишень. Міцна армована пластикова основа. У сумці зручно розмістити й переносити різні інструменти та приладдя.
Навантажені сумки для інструменту не рвуться й зберігають свою форму, тому що виготовлені зі щільного поліестеру з металевим каркасом уздовж блискавки та ущільненим дном.
Завжди швидкий доступ до потрібного інструмента. Надійна змійка з двома бігунками забезпечує м'яке та комфортне відкриття головного відділення зі зручною для Вас стороною. Сумка відкривається на всю ширину завдяки конструктивним особливостям.
Комфортні ручки та плечова лямка з гумовою вставкою забезпечують зручне транспортування сумки.
| Тип | Закриті |
| Призначення | Загального призначення |
| Виробник | INGCO |
| Тип | Сумка |
| Колір | Жовтий із чорним |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Жорстке дно | Є |
| Кількість лямок | 3 |
| Особливості | Розмір 60 см; Максимальний утримуваний вага 25 кг; Дно виконано з щільної гуми; Безліч кишень; Регульований ремінь для перенесення. |
| Плечовий ремінь | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 6/3 |
| Максимальна вага утримувана | 25 кг |
| Особливість | міцна армована пластикова основа, безліч кишень, внутрішніх і зовнішніх, регульований ремінь для перенесення |
| Паковання | паперова картка |
| Розмір | 60 см |
- Ціна: 1 965 ₴





