
Рівень муляра ударний 40 см INGCO INDUSTRIAL (HBSL08040)
713 ₴
- В наявності
- Код: HBSL08040
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис рівня муляра ударного 40 см INGCO INDUSTRIAL
Рівень муляра ударний 40 см INGCO INDUSTRIAL обладнань двома очками для виявлення відхилення поверхні по горизонталі і вертикалі. Потужний літій конічний корпус з алюмінію і амортизуючі гумові накладки і заглушки роблять інструмент стійким до падіння і ударів киянкою або шпателем. Точність вимірювання - 0,5 мм на метр.
Довжина: 40 см Вага нетто: 450 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.45 кг |
| Вимірювальні колби | 2-е колби 90° |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип рівня | Механічний |
| Габарити | |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність | 0,5 мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴




