
Комплект накидних вигнутих гайкових ключів 6-22 мм INGCO INDUSTRIAL
781 ₴
- В наявності
- Код: HKSPA3088
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект ключів гайкових комбінованих вигнутих 6-22 мм INGCO INDUSTRIAL — це професійні ручні інструменти, які стануть надійними помічниками для ремонту й обслуговування різної техніки та конструкцій, де використовується шестигранний тип кріплення.
Робочі головки відігнуті від загальної осі виробів, що дозволяє працювати навіть в самих важкодоступних місцях.
Кожен інструмент має високу якість, особливою міцністю і твердістю, оскільки додатково піддається багатоступеневому загартуванню.
Матеріалом для виготовлення ключів послужила хромованадіевой сталь.
Вироби відрізняються високою стійкістю до стирання робочих граней. Для захисту від корозії передбачено хромове покриття.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Кількість ключів в наборі | 8 |
| Набір ключів | ключі однотипні |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Тип ключа | накидний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 10/5 |
| Паковання | полімерна картка |
| Розміри | 6-22 мм (6×7, 8×9, 10×11, 12×13, 14×15, 16×17, 18×19, 20×22 мм) |
| Число позицій | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781 ₴




