
Рівень будівельний ударний 60см INGCO INDUSTRIAL (HBSL08060)
821 ₴
- В наявності
- Код: HBSL08060
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рівень посилення 60 см INGCO INDUSTRIAL призначений для виявлення горизонтальних і вертикальних відхилень поверхні. Обладнань двома вічками. Потужний літій конічний корпус з алюмінію, гумові амортизувальні накладки й заглушки забезпечують стійкість до падіння й ударів киянкою або шпателем. Точність вимірювання 0,5 мм на метр. Довжина інструмента 60 см. Вага нетто 790 р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.79 кг |
| Вимірювальні колби | 2-е колби 90° |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип рівня | Механічний |
| Габарити | |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість | Торцеві накладки з амортизувальної гумі Горизонтальний і вертикальний рівень |
| Точність | 0,5 мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 821 ₴



