
Труборіз для різання ПВХ труб 3-42 мм INGCO INDUSTRIAL
458 ₴
- В наявності
- Код: HPC0442
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труборіз для різання ПВХ труб 3-42 мм INGCO INDUSTRIAL — компактний і зручний інструмент для різання ПВХтруб діаметром від 3 до 32 мм.
Матеріал різальної частини — сталь марки 3cr13. Обладнань функцією автоматичного відкриття.
Упаковано в подвійній блістер.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Максимальний діаметр труби | 42 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 225 мм |
| Діаметр різки | 3-42 мм |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 48/6 |
| Особливість | функція автоматичного відкриття |
| Паковання | подвійний блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴



