Сумка для інструментів 410 мм INGCO призначена для зручного розміщення і перенесення інструментів і приладдя.
Модель оснащена безліччю внутрішніх і зовнішніх кишень для зручності зберігання різних інструментів.
Кількість кишень — 8 внутрішніх і 3 зовнішніх.
Має пластикове дно.
Навантажені сумки для інструменту не рвуться й зберігають свою форму, тому що виготовлені зі щільного поліестеру з металевим каркасом уздовж блискавки та ущільненим дном.
Завжди швидкий доступ до потрібного інструмента. Надійна змійка з двома бігунками забезпечує м'яке та комфортне відкриття головного відділення зі зручною для Вас стороною. Сумка відкривається на всю ширину завдяки конструктивним особливостям.
Комфортні ручки та плечова лямка з гумовою вставкою забезпечують зручне транспортування сумки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 20/10 |
| Паковання | паперова картка |
| Розмір | 40 см |
- Ціна: 611 ₴





