
Рівень 10см з магнітами INGCO INDUSTRIAL (HMSL03101)
300 ₴
- В наявності
- Код: HMSL03101
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рівень 100 мм INGCO INDUSTRIAL застосовується в обмежених просторах або на поверхнях невеликих габаритів. Обладнань однією протиударною акрилової вимірювальною колбою.
Конструкція виконана з міцного алюмінієвого сплаву товщиною 1,5 мм, завдяки чому термін служби інструменту вище.
Протиударні торцеві заглушки захищають рівень від пошкодження.
Завдяки вбудованому магніту не ковзає по вимірюваної поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип рівня | Механічний |
| Габарити | |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість | Інструмент оснащений двома магнітами |
| Товщина алюмінію | 1,5 мм |
| Точність | 0,5 мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


