
Комплект комбінованих гайкових ключів 6–19 мм 8шт. INGCO INDUSTRIAL (HKSPA1088-I)
578 ₴
- В наявності
- Код: HKSPA1088-I
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект ключів гайкових комбінованих 6-19 мм 8 шт INGCO INDUSTRIAL призначений для проведення ремонтних, складальних і демонтажних робіт з використанням шестигранного кріплення.
Інструмент підійде для автомайстерень або промислового виробництва.
Кожен інструмент має високу якість, особливу міцність та твердість.
У комплекті налічується 8 позицій.Розмір: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 15mm, 17mm, 19mm;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Кількість ключів в наборі | 8 |
| Набір ключів | ключі комбіновані |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 10/5 |
| Паковання | полімерна картка |
| Розміри | 6–19 мм (6; 8; 10; 13; 14; 15;17; 19 мм) |
| Число позицій | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴


