
Ножиці по металу лівий різ 250мм INGCO (HTSN0110L)
353 ₴
- В наявності
- Код: HTSN0110L
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальні ножиці по металу лівобічні 250 мм INGCO HTSN0110L — зручний ручний інструмент для різання різних матеріалів. Забезпечені лезом із міцної хромованадієвої сталі.
Ножиці можуть прорізати нержавіючу сталь товщиною до 0,5 мм, вуглецеву сталь товщиною до 1,2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Спрямованість | Ліві |
| Стан | Новий |
| Тип ножиць по металу | Фігурні(вигнуті) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 40/5 |
| Напрямок різу | лівий різ |
| Паковання | подвійний блістер |
| вуглецева сталь | 1,2 мм |
| нержавіюча сталь | 0,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴



