
Ножиці інструментальні універсальні200 мм INGCO (HES0188)
314 ₴
- В наявності
- Код: HES0188
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальні ножиці 200 мм INGCO HES0188 мають зазубрене лезо з нержавіючої сталі. Цей зручний ручний інструмент придатний для різання найрізноманітніших матеріалів.
| Країна виробник | Китай |
| Довжина, мм | 200 |
| Виробник | INGCO |
| Рукоятки-чохли | Резиновые |
| Колір | Чорний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 60 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Особливість | Піскоструминна обробка поверхні |
| Функції | Різання пластику, гуми, а також 0,5 мм латунного дроту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴



