
Комплект комбінованих гайкових ключів 6–19мм INGCO INDUSTRIAL
568 ₴
- В наявності
- Код: HKSPA1088
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект ключів гайкових комбінованих 6-19 мм INGCO INDUSTRIAL призначений для проведення ремонтних, складальних і демонтажних робіт з використанням шестигранного кріплення.
Інструмент підійде для автомайстерень або промислового виробництва.
Кожен інструмент має високу якість, особливу міцність та твердість.
У комплекті налічується 8 позицій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Кількість ключів в наборі | 8 |
| Набір ключів | ключі комбіновані |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 10 |
| Паковання | полімерна картка |
| Розміри | 6-19 мм (6, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 19 мм) |
| Число позицій | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴





