
Степлер під скобу Intertool (RT-0101)
195 ₴
- В наявності
- Код: RT-0101
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механічний скобозабивний пістолет під скобу RT-0101 Intertool
Артикул: RT-0101
Степлер ручний під скобу RT-0101.
Висота скоби 4-14 мм
Ширина скоби 11.3 мм
Перетин скоби 0.7 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина скоби | 14 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴
