
Ланцюгова бензинова пила, 45см.куб, 2200Вт, шина-38см Vorhut (VRS22G)
7 300 ₴
- В наявності
- Код: 34-760
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Бензопила з потужним двухтактним бензиновим двигуном 45 см.куб підходить для обрізки, розпилювання та валяння невеликих дерев, заготівлі дров, тобто усіх основних робіт, для яких потрібна бензопила. Паливний насос «Праймер» забезпечує попереднє підкачування палива в карбюратор, що дозволяє двигуну запуститися швидше навіть у холодну пору року. Стінки циліндра мають хромове напилення, що знижує ризик пошкодження двигуна і збільшує його моторесурс — більше 5 000 мотогодин.
Система відведення газу з глушником створює мінімальний опір поршням. Завдяки додаванню алюмінію в двигун досягається найкращий теплообмін, що впливає на охолодження бензопили і дозволяє отримати кращий ККД. Корпус інструменту виконаний з ударостійкого АВS-пластику, який запобігає його пошкодження при випадковому падінні. Даний матеріал виготовлений з первинної сировини з додаванням нейлону, що робить його стійким до впливу низьких температур, дозволяючи працювати на морозі. Пила має ергономічні прогумовані ручки, а кришки баків зі щільними гумовими кільцями не дають бензину протікати. В разі раптового відскоку пили в бік оператора спрацьовує гальмо, які відразу зупиняє роботу ланцюга.
- Потужність - 2200 Вт
- Довжина шини - 38 см
- Обʼєм циліндра - 45 куб. см
- Тип двигуна - двотактний одноциліндровий з повітряним охолодженням
- Макс. швидкість ланцюга - 20 м/с
- Макс. швидкість обертів - 10 500об/хв
- Тип ведучої зірки - цільна
- Система подачі мастила - автомат.
- Система запуску двигуна - ручний стартер з системою полегшеного запуску
- Паливо - суміш бензину А-92
- з моторним маслом 2Т
- Праймер - є
- Вага - 5,1 кг
Комплектація:
- Інструкція з експлуатації
- Викрутка
- Ланцюг
- Бензопила
- Два шестигранні ключі
- Зубчастий упор
- Напилок
- Т-подібний ключ
- Чохол для пильної шини
- Сумка для інструментів
- Ємність для замішування паливної суміші
- Напрямна шина
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Кількість обертів | 10500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 7 300 ₴

