
Ексцентрикова пневматична шліфмашина Ø 125 мм, Vorhut (34-452)
2 340 ₴
- В наявності
- Код: 34-452
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфмашинка ексцентрикова призначена для опоряджувальних робіт, зачищення від фарби, підготовчих і фінішних робіт із поверхнями.
- Компактна конструкція дає змогу комфортно обробляти як горизонтальні, так і вертикальні поверхні.
- Ергономічна ручка забезпечує зручне схоплення як лівою, так і правою рукою.
- Пружний матеріал підошви створює оптимальні умови для дбайливого оброблення поверхні.
- Зносостійка липучка на підошві забезпечує надійне кріплення та швидку заміну абразивних кругів.
- Автономна система
- пиловидалення сприяє підтримці чистоти, якіснішому обробленню поверхні, збільшує термін експлуатації абразивних дисків. Діаметр диска 125 мм.
- Максимальна кількість обертів за хвилину 10000.
- Робочий тиск до 6 атм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна частота коливання платформи | 13000 кол/хв |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 500 |
| Робочий тиск | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴
