
Ексцентрикова шліфмашина Ø125 мм, 500 Вт, Vorhut (34-069)
2 520 ₴
- В наявності
- Код: 34-069
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Потужність інструмента становить 500 Вт, що дає змогу шліфмашинці з легкістю впорається з поставленим завданням.
Мідна обмотка двигуна, покриттям додатковим шаром лаку, який захищає від абразивного пилу та частинок.Медь може витримати 200 °C, що збільшує термін експлуатації інструмента, а також дає змогу працювати тривалий час без зупинки.
Завдяки регулятору обертів можна підібрати оптимальну швидкість для роботи з різними типами матеріалів і абразивів. Діаметр підошви інструменту становить 125 мм дає змогу досягти ексцентрисистета у 2,5 мм, що забезпечує високу продуктивність шліфування.
Шліфмашина комплектується пилозбірником, знявши який до інструмента, можна під'єднати пилосос.
Внутрішній діаметр з'єднання становить 35 мм, а зовнішній — 38 мм.
Прогумована ручка дає змогу оператору з легкістю контролювати процес роботи, а також знімає вібрацію, що робить роботу з інструментом комфортною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна частота коливання платформи | 13000 кол/хв |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 520 ₴
