
Шліфувальна машина 700 Вт Makita (GD 0810 C)
11 400 ₴
- В наявності
- Код: GD 0810 C
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги для користувача:
- запатентована система демпфування (SJS)
- шийка шпинделя діаметром 43 мм відповідає європейським стандартам
- кулькові підшипники двигуна захищені від шліфувального пилу
- електронна система стабілізації кількості обертів і обмеження пускового струму
- кількість обертів регулюється за допомогою спеціального регулятора
- Високомоментна пряма шліфувальна машина з максимальним розміром патрона 8 мм
- Спеціальна система приводу з муфтою Super-Joint-System від Maктиту запобігає ривкам інструмента під час роботи та пуску
- Лабіринтне ущільнення захищає мотор і підшипники від забруднення.
- Ідеальна для оброблення внутрішніх поверхонь, видалення фарби тощо за допомогою шліфувальних листових щіток.
Потужність 750 Вт Число обертів холостого ходу 1.800 — 7.000 м/хв-1 Максимальний діаметр шліфувальної головки Ø 50 мм Максимальний діаметр цанги 6 мм Рівень шуму: звуковий тиск 79 дБ(А) Рівень шуму: звукова потужність 90 дБ(А) Вібрації: шліфування 2,5 м/сек² Розміри (Д х Ш х В) 371 x 75 x 75 мм Вага відповідно до EPTA 1,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр диска | 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 400 ₴




