
Напівавтомат інверторний Tekhman (TWI-305 MIG)
9 500 ₴
- В наявності
- Код: TWI-305 MIG
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Модель TWI 305 MIG дає змогу вести напівавтоматичне зварювання в середовищі захисного газу (технологія MIG). Зварювальний апарат TWI 305 MIG дає змогу використовувати для дугового зварювання омеднений сталевий дріт з автоматичним подаванням замість електрода, який плавиться в середовищі інертного/активного газу (режими MIG/MAG).
Діапазон регулювання зварювального струму в режимах MIG/MAG/MMA — від 20 до 140 А.
Функція швидкого запалювання дуги "HOT START" — автоматичне підвищення зварювального струму для забезпечення появи стабільної дуги на початку зварювання.
Функція антизалипання електрода "ANTI-STICK" — зниження зварювального струму для запобігання «прожарюванню» електрода під час прилипання.
Функція швидкого форсування зварювальної дуги "ARC FORCE" — короткочасне підвищення зварювального струму для запобігання залипанню електрода (розплавлена крапля з електрода не застигає, запобігаючи прилипанню).
До комплекту входять зварювальні кабелі 2,5 м и 1,5 м завдовжки, рукав для зварювального пальника (3 м), а також сам пальник — апарат готовий до роботи відразу після купівлі. Для під'єднання пальника зварювальний апарат забезпечений сучасним євророз'ємом. До комплекту входить знімний єврорукав завдовжки 3 метри, який слугує для зварювання в середовищі захисного газу. Зварювальний апарат TWI-305 MIG має металевий механізм для подавання дроту з бобіни вагою 1-5 кг.
Захист від термічного перевантаження автоматично вимикає апарат у разі перегрівання. Водночас загоряється червоний індикатор. У такому разі необхідно дати інструменту охолонути — індикатор згасне, і тільки після цього можна продовжувати роботу.
Поліпшені конектори, тримачі маси й електродів мають надійніші з'єднання, що запобігають їхньому перегріванню та передчасному виходу з ладу.
- Максимальна потужність зварювального апарату5.7 кВА
- Номінальна напруга220 В
- Діапазон регулювання зварювального струму20-140 А
- Напруга холостого ходу65 В
- Робочий цикл75 %
- ККД85 %
- Коефіцієнт потужності (cos ↑)0.8
- Клас ізоляціїH, F
- Ступінь захистуIP21S
- Діаметр електродів1.6-3.2 мм
- Діапазон регулювання струму зварювання1 А
- Швидкість подавання зварювального дроту1-10 м/хв
- Тип елементів живленнямережа
- Система охолодженняПовітряно-примусова
- Номінальна частота50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
- Ціна: 9 500 ₴




