
Рівень лазерний 180o, 2 лазерні головки, зелений промінь INTERTOOL (MT-3062)
3 700 ₴
- В наявності
- Код: MT-3062
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Необхідний інструмент, що замінює водяні рівні, вивіси та розміткові шнури — це лазерний рівень (лазерний нівелір). Призначений для швидкого розмічення вертикальних і горизонтальних ліній. Це чудовий помічник на будь-якій будові або під час ремонту, особливо зручний під час укладання настінної плитки, встановлення перегородок, вікон, дверей тощо.
Особливості:
• Спеціальна конструкція, що дає змогу проєктувати відразу 2 промені зеленого кольору, які добре видно як у приміщеннях, так і на вулиці;
• Можливість роботи під заданими кутами з вимкненим режимом самовирівнювання;
• Дальність променя 20 м;
• Міцний двокомпонентний корпус із ребрами жорсткості;
• Захист від пошкоджень, завдяки системі блокування лазерних головок;
• Інтуїтивно зрозуміле керування.
Лазерний рівень MT-3062 дає змогу працювати навіть за яскравого освітлення та сонячного світла завдяки тому, що проєкція променів зеленого кольору сприймається людським оком краще (хвиля завдовжки 510-520 Нм), ніж проєкція променів червоного кольору.
Після ввімкнення час самоналаштування рівня займає всього 5 секунд, після чого лазерний нівелір повністю готовий до роботи. Різнобарвний індикатор на верхній частині показує, якщо нівелір встановлений не за рівнем.
3 режими роботи:
• Побудова тільки горизонтальної лінії на 360⁰
• Побудова тільки вертикальної лінії на 3600
• Побудова горизонтальної та вертикальної лінії одночасно
Клас захисту — IP54, робочий температурний діапазон (від -10 °C і до +40 °C) дають змогу працювати лазерним рівнем на вулиці та в приміщенні.
Живлення від 4 батарейок типу (АА) з номінальною напругою 1.5 В. Завдяки нарізному кріпленню з діаметром 1/4" може використовуватися разом зі штативом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.624 кг |
| Час автоматичного нівелювання | 5 сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 510 нм |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 0.5 мм/м |
| Робочий діапазон | 20 м |
| Робочий діапазон з приймачем | 50 м |
| Стан | Новий |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Габарити | |
| Висота | 111 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Штатив | Ні |
- Ціна: 3 700 ₴




