
Лопата суцільнометалева 84 см Hilfmann (H6552)
649 ₴
- В наявності
- Код: H6552
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hilfmann H6552 - укорочена, гостра, суцільнометалева штикова (саперська) лопата на металевій ручці — робоча поверхня така сама, як у стандартної довгої лопати.
Від себе. Аналог Fiskars SOLID і Finland 1557. У руці лежить добре, невелика вага. Довжина 84 см Під час ходьби зручно спиратися. Зварювальний шов рівний. Щільність металу досить. Для шанувальників погуляти з металошукачем —нормальний варіант, дешевший за аналоги.
- Розміри: Загальна довжина 78 см, ширина робочої частини 19 см, довжина — 27 см.
- Вага - 1,29 кг — це дуже важливо під час тривалої роботи.
- Робоча частина кована та додатково загартована.
- Ергономічна ручка, покрита пластиком із ребрами жорсткості унеможливлює деформацію пластмаси, забезпечує правильну поставу під час роботи, завдяки чому ми менше втомлюємося.
- Зверніть увагу на тверді зварні шви та увагу до деталей.
- Преміальна якість збирання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hilfmann |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.29 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина леза | 210 мм |
| Довжина рукоятки | 780 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴







