
Гілкоріз площинний Ø40mm, алюмінієві, телескопічні ручки (720-1000мм) Дніпpo-М Garden Pro 40R
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 83336001
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
За допомогою гілкоріза Garden Pro 40R можна легко і швидко обрізати гілки, не пошкоджуючи рослину. Він призначений для обрізки живих гілок дерев та чагарників. Завдяки регульованій довжині рукоятки інструмент легко налаштовується на потрібний для роботи розмір та дає змогу працювати без драбини.
Особливості
• Довжину рукоятки можна регулювати від 720 до 960 мм, що дає змогу обрізати гілки на різній висоті.
• Руків’я виготовлено із анодованого алюмінію, що підвищує стійкість до корозії. До того ж вони мають додаткові ребра жорсткості для зміцнення конструкції.
• Ергономічна ручка та легка вага забезпечують зручність використання протягом тривалого часу.
• З’єднання механізму важеля надійно закріплене за допомогою трьох гвинтів зі стопорними гайками, що унеможливлює його ослаблення.
• Лезо (4 мм) з тефлоновим покриттям має двокутову заточку, що передбачає можливість нагострювання після тривалого використання.
• Важільний механізм збільшує силу різу та зменшує навантаження на руки.
Характеристики
| Тип | важільний |
| Модельний ряд | 40R |
| Серія | Garden Pro |
| Довжина | 720-1000 мм |
| Вага | 1,4 кг |
| Сталь | 65MN – 45 HRC(гартована) |
| Тип ручки | телескопічні |
| Максимальний діаметр різу | 40 мм |
| Покриття лез | антиналипаюче покриття |
| Наявність чохла | немає |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.4 кг |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Загальна довжина | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 1 050 ₴






