
Сокира-колун 3кг, дерев'яна ручка 820мм, Україна(39-724)
705 ₴
- В наявності
- Код: 39-724
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сокира-колун виготовлена з вуглецевої сталі С45. Гартування забезпечує високу міцність та зносостійкість. Тип обробки поверхні бойка - шліфовка. Бойок надійно фіксується на ручці за допомогою смоли. Голова має захисне антикорозійне покриття. Довга ручка забезпечує надійне захоплення і запобігає вислизання інструменту з рук в процесі роботи. Дерев'яна ручка має спеціальну пропитку для захисту від впливу вологи, ультрафіолету та інших зовнішніх факторів. Довжина ручки (без урахування голови) 853 мм. Застосовується при виконанні столярних та теслярських робіт, а також для колки дров та деревини.
Завдяки класичній формі та традиційним матеріалам, зручна та надійна в роботі.
| Тип | сокира-колун |
| Матеріал ручки | дерево |
| Вага | 3,2 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Токмацький ковальсько–штампувальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Довжина держака | 820 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Колун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705 ₴
