
Рівень лазерний зелений промінь KAPRO Bambino (842G)
3 973 ₴
- В наявності
- Код: 842G
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рівень лазерний капро 842G
Простий і надійний лазерний рівень від іменитого виробника для домашнього майстра. Універсальність кріплення.
- Вертикальна та горизонтальна лінії
- Функція нахилу
- Лазерний хрест
- Дальність дії 15 м
- Різь під триноги 1⁄4”
- Діапазон самовирівнювання ±3 ⁇
- Точність 0,4 мм/м
- Магніти з рідкоземельних металів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecostrum |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 0.4 мм/м |
| Робочий діапазон | 15 м |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 973 ₴







