
Самовирівнювальний лазерний ротаційний рівень, KAPRO (8991kr)
64 050 ₴
- В наявності
- Код: 8991kr
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Лазерний нівелір Kapro8991 Prolaser (8991kr)
- IP-65 захист від пилу та вологи
- Горизонтальний або вертикальний поворотний промінь на 360°
- Отвір вниз/ точка виска вгору
- Електронний діапазон самовирівнювання ± 5°
- П'ять змінних швидкостей (0, 60, 120, 300, 600 об./хв)
- Шість режимів сканування (0°, 10°, 45°, 90°, 180°, 360°)
- Дальність дії лазера до 300 м (980 футів) з лазерним детектором
- Точність ± 0,1 мм/м (0,0001"/ дюйм)
- Ручний режим для маркування ухилів до ± 5° у площинах X і Y
- Захисна гума поверх формованого корпусу
- 2 штатив із різзю 5/8 ⁇ для вертикального та горизонтального використання
Клас лазера 2
Вага 2.45
Додаткові характеристики
Шість режимів сканування (0°, 10°, 45°, 90°, 180°, 360°)
Захисна гума поверх формованого корпусу
Кількість променів:1
Видимість променя (у приміщенні): 50
Швидкість обертання: 0, 60, 120, 300, 600
Тип живлення: AA
Захист: IP65
Точність, +-мм/м ± 0.1
Живлення 4 акумуляторні батарейки
Межі самовирівнювання ±5°
Розміри 206 х 206 х 211
Різь штатива 2 штатив із різзю 5/8 ⁇
Комплектація
Пельт керування
Лазерний детектор
Окуляри Beamfinder
Акумулятори
2 тримачі для звичайних і акумуляторних батарей
Протиударний захисний чохол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecostrum |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 2.45 кг |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Напруга акумулятору | 9 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Похибка вимірювання | 0.1 мм/м |
| Робочий діапазон | 50 м |
| Робочий діапазон з приймачем | 300 м |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Габарити | |
| Висота | 211 мм |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 050 ₴







