
Гравіювальна машина з набором насадок (120 шт.) INTERTOOL (WT-0516)
2 050 ₴
- В наявності
- Код: WT-0516
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Пряма шліфмашина INTERTOOL WT-0516 (гравер) призначена для шліфування та полірування металевих, гранітних, керамічних поверхонь. Модель WT-0516 підходить як для домашнього використання, так і для роботи в майстерні. Гравер WT-0516 ефективний для роботи у важкодоступних місцях завдяки наявності гнучкого вала.
Шліфувальна машина пряма INTERTOOL WT-0516 має продуктивний двигун потужністю 170 Вт, який дає змогу розвинути частоту обертання до 35 000 об./хв. Гравер має регулювання частоти обертання в інтервалі від 8000 об/хв до 35000 об/хв. Гравер WT-0516 комплектується великою кількістю витратних матеріалів і додаткових пристосувань. Ця модель має зручний і швидкий механізм заміни витратних матеріалів за допомогою невеликого ключа. Усі комплектуючі поміщені в зручний пластиковий кейс.
Для виконання точніших робіт із гравіювання ця модель комплектується гнучким валом і стійкою. Стійку можна закріпити на робочому столі. Стійка має трипозиційну телескопічну штангу з гачком, для підвішування гравера. Насадки кріпляться за допомогою цангового затискача 3.2 мм, який фіксується завдяки інтегрованій кнопці блокування. Накладка на основній ручці забезпечує комфортне захоплення інструмента. А додаткова бічна ручка надає впевненості користувачеві в роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Основні атрибути | |
| Тип | Насадка |
- Ціна: 2 050 ₴





