
Гравіювальна машина з набором насадок 170 Вт (40 шт.) INTERTOOL (DT-0517)
1 390 ₴
- В наявності
- Код: DT-0517
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Шліфмашина пряма INTERTOOL DT-0517 призначена для гравіювання, полірування, шліфування керамічних, металевих, гранітних та інших поверхонь. Чудово справляється з роботою у важкодоступних місцях. У комплекті з цією шліфувальною машиною постачається 40 змінних витратних насадок, а також гнучкий вал. Кріплення насадок здійснюється за допомогою цангового затискача (2-3.2 мм), що забезпечує високу точність обертання.
Прямошліфувальна машина INTERTOOL DT-0517 має двигун потужністю 170 Вт. Максимальна швидкість обертання становить 35 000 об/хв. Наявність регулятора обертів дає змогу підібрати оптимальну швидкість для максимально ефективної роботи з різними типами матеріалів. Кількість обертів може регулюватися в діапазоні від 8000 до 35 000 об/хв. Пряма шліфувальна машина DT-0517 постачається в пластиковому кейсі, що зумовлює зручність її зберігання і транспортування. Завдяки зручній пляшкуватий формі корпусу робота з цим інструментом не втомлює рук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Основні атрибути | |
| Тип | Насадка |
- Ціна: 1 390 ₴








