
Перфоратор SDS-plus 2.15 кВт, 9Дж, бочкової електричний Дніпpo (BH-200M)
4 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: BH-200M
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
ПРИЗНАЧЕННЯ
Бочкової перфоратор Dnipro-M BH-200М – надійний інструмент серії SDS-Max, призначений для якісного виконання будівельних і обробних робіт високої складності, пов'язаної з частим використанням оснащення великого діаметру. Він підходить для буріння отворів 25-36 мм в бетоні, камені, цеглі й для вибивання штроб до 40 мм шириною.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Два режими роботи (буріння та довбання) робить інструмент ефективним для виконання різних робіт:
• буріння отворів в бетоні, камені, цеглі;
• буріння ударними корончатыми свердлами в бетоні, цеглі;
• демонтаж/штроблення бетону, цегли, штукатурки і т. д.;
• забивання кріпильних виробів.
ЕРГОНОМІКА І КОМФОРТ
• надійна фіксація інструменту в руці за рахунок гумових ручок;
• наявність регулятора обертів;
• прогумований мережевий шнур довжиною 4 метри дозволяє комфортно працювати на відповідній відстані від розетки;
• просунута антивібраційна система;
• контроль рівня і якості масла допомогою ревізійного отвору;
• кейс і набір оснастки в комплекті.
ПРОДУКТИВНІСТЬ
• сила удару – 9 Дж;
• можливість робити отвори буром діаметром до 40 мм;
• максимальний розмір корончатого свердла – 125 мм;
• впевнене виконання демонтажу цегляної кладки до 150 мм або бетонної панелі до 70 мм.
НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ
• подвійна ізоляція корпусу;
• потрійне покриття ротора і статора термостійким компаундом для захисту від перегріву;
• нейлонова нитка додатково захищає ротор від впливу бетонної крихти;
• пилу підшипників і кнопки запуску;
• корпус виконаний з ударостійкого пластику і алюмінію;
• ударний механізм і редуктор виконані з легованої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.64 кг |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 9 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 630 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3800 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 36 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 42 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 150 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 800 ₴








