Лопата штикова з металевою ручкою 285×195×800 мм 1.9 кг FLORA (5045224) — це ручний інструмент, призначений для копання, розчищення або перенесення ґрунтів та інших сипких і пухких матеріалів/
Характеристики:
- Полотно виготовлене з розжареної високовуглецевої сталі 65Mn
- Наступи на полотні дають змогу легко заглиблювати інструмент у ґрунт
- Полотно міцно приєднане до ручки за допомогою зварювання
- Порошкове покриття запобігає налипанню в'язких матеріалів
- Надміцне держак із пофарбованої сталевої труби завтовшки стінки — 1,5 мм
- Зручна D-подібна ручка на держаку
- Ергономічна ручка мінімізує ступінь впливу на спину та руки.
- Легка вага лопати 1.6 кг
- Форма лопати дає змогу працювати як копальній, так і підбірній
- Призначена для робіт, де потрібна підвищена міцність інструмента
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина леза | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 800 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴





