
Кліщі затискні C-type 280 мм, INTERTOOL (UT-5206)
225 ₴
- В наявності
- Код: UT-5206
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Тип кліщів | С-подібні |
|---|---|
| Довжина: | 280 мм |
| Матеріал виготовлення | CrV |
| Максимальна ширина захоплення | 50 мм |
| Вага | 0,690 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Діелектричне покриття | Так |
| Довжина інструменту | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість губок | 42 HRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴

