
Набір магнітних вугільників для зварювання, 4 кг INTERTOOL (MW-0008)
195 ₴
- В наявності
- Код: MW-0008
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Набір магнітних вугільників для зварювання Дніпро-М (MW-44)
Економія часу
Незалежно від того, працюєте ви самостійно або з напарником магнітний кутник допоможе заощадити час. У середньому кутнику заощаджують 90% часу під час зварювання.
Точні кути
Кожна деталь продумана та дає змогу швидко та точно виставити зварювані матеріали в потрібних положеннях, під кутами: 45, 90 і 135 градусів.
Універсальність
Підійде для роботи з усіма матеріалами та формами. Труби, всі типи профілю, смуги, куточки, листовий метал — кутник працює з ними без проблем.
Надійність
Косинець зроблений із протиударного металу, заклепки розраховані на велике навантаження і щільно тримають корпус, що виключає будь-які люфти.
Магніт
Кожен кут обладнаний неодимовим магнітом, який створює зчеплення силою до 4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вид магніту | Постійний |
| Максимальне утримуюче зусилля | 4 кг |
| Маса | 0.45 кг |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Стан | Новий |
| Кути утримування | 135°, 45°, 90° |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 195 ₴


