
Лопата для снігу автомобільна, розкладна 325х245мм Technics (70-876)
430 ₴
- В наявності
- Код: 70-876
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата снігова автомобільна Technics (70-876)
Виготовлена з морозостійкого пластику та легкосплавного металу, призначена для розчищення автомобіля від снігу та/або піска. Зручна для перевезення в багажнику автомобіля. Невеликі габарити.- Міцний морозостійкий пластик
- Ергономічна ручка
- Ширина совка 245 мм
- Висота совка 325 мм
- Загальна довжина 910 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technics |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 300 мм |
| Довжина рукоятки | 910 мм |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Ширина леза | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴

