Дриль-шуруповерт мережний Дніпpo (TD-30) Призначення.
Мережевий дриль-шуруповерт TD-30 - надійний помічник для робіт по дому та в невеликій майстерні, якщо потрібно виконувати роботу переважно по закручування кріпильних елементів.
Муфта регулювання моменту, що крутить, робить інструмент універсальним вибором як для свердління, так і для роботи з кріпленнями. Двигун покритий термостійким компаундом, а підшипники та кнопка мають захист від пилу. Все це дозволяє впевнено працювати за умов виробництва.
Елементи редуктора виконані з легованої та загартованої сталі, а кнопка має запас струму в 50%. Потужність Шуруповерт має двигун з номінальною потужністю 300 Вт. Він може ефективно виконувати роботи як по свердлінню дерева (до 16 мм) і металу (до 8 мм), так і працювати з елементами кріплення діаметром до 5 мм і довжиною до 80 мм.
Універсальність
Модель обладнана муфтою регулювання моменту, що крутить, що дозволяє їй працювати як з невеликими кріпильними елементами, так і з великими саморізами, не пошкоджуючи матеріал. Завдяки функції свердління оператор може робити отвори в сталі, деревині, полімерах, кераміці і т.д.
Безперервне свердління
Продумана система охолодження та висока надійність дриля-шуруповерта TD-30 роблять його здатним працювати в серійному режимі. Для цього є спеціальний фіксатор кнопки увімкнення.
Патрон
Безключовий швидкозатискний патрон може надійно затискати оснастку діаметром 0.8-10 мм. Для зміни оснастки не потрібно використовувати спеціальні ключі, що прискорює процес заміни та робить її зручною для оператора.
Ергономіка
Ергономічна гумова рукоятка забезпечує комфорт, точність та безпеку при проведенні робіт. Перемикання напрямку обертання здійснюється зручним перемиканням без необхідності зміни положення руки на перемикачі.
Прогумований кабель довжиною 4 м дозволяє зручно оперувати інструментом в умовах майстерні або будівельного майданчика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний крутний момент | 22 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Споживана потужність | 500 Вт |
- Ціна: 1 249 ₴




