Електролобзик INTERTOOL WT-0481 призначений для виконання поздовжніх і поперечних розпилів і вирізів із високою точністю. Легко розпилює деревину, полімерні матеріали, метал, керамічну плитку та ін. Компактні розміри, легка вага та зручна форма D-подібної ручки гарантують максимальну зручність у керуванні та дають змогу комфортно працювати лобзиком під час тривалих робіт. Ручний лобзик має високу швидкість руху пилки, до 3000 хід/хв і гарантує високоефективне пиляння дерева завтовшки до 80 мм, сталі до 8 мм. Довжина ходу різального полотна становить 18 мм.
Цей лобзик підходить як для домашнього використання, так і для професійних робіт — різання виходить чистим і акуратним, також ним можна робити фігурне випілювання з кутом нахилу від 90 до 450. Регулювання обертів дає змогу підібрати оптимальний режим оброблення різних матеріалів. Регулювання маятникового ходу дає змогу вибрати необхідну швидкість пропилювання. Швидка та легка заміна різальних полотен здійснюється за допомогою безключового патрона SDS, без використання додаткових ключів, що дуже зручно.
Електролобзик обладнаний ергономічною ручкою з прогумованою ручкою, вона не ковзає в руці та забезпечує повний контроль над робочим процесом. Легка алюмінієва платформа не обважнює лобзик і їм комфортно працювати тривалий час. Також для комфорту оператора під час тривалих робіт передбачена кнопка з фіксацією положення увімкнення. Надійний, міцний електрошнур не заламується й довго слугує. На вході електрошнура в інструмент встановлений захист від переламування дроту зі зручним фіксатором шестигранного ключа, який завжди у вас під рукою.
Особливості
• Компактний і легкий лобзик, потужністю 900 Вт
• Простий в експлуатації
• Безключовий патрон зі швидкою заміною обладнання
• Регулювання швидкості та маятникового ходу
• Зручна форма ручки з прогумованою накладкою забезпечує повний контроль і безпеку
• Алюмінієва платформа
• LED-підсвітка робочої зони
• Захисний прозорий екран
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.6 кг |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
- Ціна: 1 500 ₴








