
Кутова шліфмашина Ø125mm, 1200 Вт, з підтримкою обертів Vorhut (34-046)
2 320 ₴
- В наявності
- Код: 34-046
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Кутова шліфувальна машина Vorhut VAG120S – потужна модель з довгою рукояткою. Ідеальний вибір для шліфування та різу. Особлива форма ручки, невеликі габарити та потужність 1200 Вт дають інструменту високу маневреність та дозволяють різати та шліфувати різноманітні поверхні. Основна особливість даної моделі це вбудований регулятор обертів. Регулятор обертів дає можливість працювати з різними видами матеріалів та має більший спектр робіт. Вдалий вибір для різу арматури до 18 мм, листового металу до 5 мм, плитки, каменя, кераміки, цегли, піно- та газоблока. Цей інструмент легко шліфує деревину та метал щіткою діаметром до 100 мм з прямим та плетеним дротом діаметром до 0,5 мм, торцевим пелюстковим кругом будь-якої зернистості та самозачепною насадкою. Комплектується кутова шліфувальна машина додатковою рукояткою, захисним кожухом, вугільними щітками, а також ключем для надійної фіксації відрізного (шліфувального) круга. Вага виробу становить всього 2,3 кг, що в поєднанні з компактним і ергономічним дизайном робить цей електроінструмент зручним і безпечним в процесі експлуатації.
Характеристики:
Потужність двигуна 1200 Вт
Частота обертів 11000 об/хв
Макс. діаметр кола 125 мм
Макс. діаметр посадкового отвору 22 мм
Різь шпинделя М14
Комплектація
Захисний кожух
Бічна ручка
Ключ для затискання обладнання
Комплект фланців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
- Ціна: 2 320 ₴
