
Шліфмашина кутова, акумуляторна Ø125мм 20V, (без АКБ і ЗП) Vorhut PRO (34-164)
2 580 ₴
- В наявності
- Код: VAG20
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Шліфмашина кутова акумуляторна Vorhut PRO VAG20 (34-164)
Високотехнологічна заміна мережевої УШМ. При меншій, ніж у мережевого аналога, вазі дана модель має максимальну мобільність, набагато зручнішу ергономіку, має всі допоміжні та захисні системи.
Для зачистки, шліфування та різання металів, різання бетону та каменю при встановленні відповідних шліфувальних, відрізних, алмазних дисків.
Допоміжні електроннісистеми для кращої якості роботи:
- плавний пуск дозволяєрозкручувати потужний двигунбез ривка та пускового навантаження
- захист від перенавантаження захищає оператора та виріб під час заклинювання диска
- захист від випадковогоповторного включення.
Зуби шестірні металеві та загартовані. Це гарантує повну передачу крутного моменту, забезпечує високий рівень надійності та низьку вібрацію.
ЄДИНА LI-ION АКУМУЛЯТОРНАСИСТЕМА VORHUT 20V PRO ДЛЯ КІЛЬКОХ ІНСТРУМЕНТІВ.
Наявність захисної муфти зменшує вібрацію і нормалізує оберти двигуна, за рахунок цьогоінструмент працює чітко і комфортно з мінімальними люфтами!
Швидка фіксація кожуха дозволяє швидко встановити йогов зручне положення для оператора без додаткових оснасток.
Вбудований регулятор обертів дає можливість працювати з різними видами робіт та матеріалами 4000-8,500 об/хв.
Надійний захистосновних вузлів від пилу: корпус захищений від попадання пилу металевими сітками, лабіринтне ущільнення всіх кулькових підшипників створює непроникний для пилу повітряний барʼєр.
Технічні характеристики:
- Діаметр диску 125мм
- К-ть обертів 4000-85000
- Тип шпинделю M14
- Тип двигуна Колекторний
- Функція блукування шпинделя так
- Підсвічування робочої зони ні
- Функція реверс ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 2 580 ₴






