
Перфоратор SDS-plus, 1250 Вт, 3 режими, у кейсі "STORM" INTERTOOL (WT-0161)
2 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: WT-0161
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
ОПИС
Гарний перфоратор — незамінна річ під час будівництва, ремонту, стане в пригоді також у домашньому використанні. Ця модель перфоратора із системою кріплення бурів SDS-Plus має вертикальне розташування двигуна та забезпечує високо руйнівні роботи, а також витримує чималі навантаження.
Редуктор і ударний механізм перфоратора розміщений в алюмінієвому корпусі, це покращує охолодження, підвищує міцність і збільшує термін експлуатації інструмента. Робота оператора стає набагато зручнішою завдяки системі віброгасіння, яка реалізована в ручці перфоратора.
Потужний електродвигун 1250 Вт дає змогу працювати з твердими матеріалами, як-от: бетон, цегла, камінь. Частота ударів — 3900 уд./хв, максимальна енергія 4 Дж, з легкістю руйнує цегляний мур, відколює штукатурку, штробить стіни, стелю, підлогу тощо.
Три режими роботи
- Свердління
- Свердління з ударом
- Удар
У режимі свердління перфоратор розвиває 800 об/хв і робить отвори в сталі — 13 мм, у бетоні — 30 мм, а також у дереві — 40 мм. Швидкість роботи можна регулювати положення курка на ручці.
Перфоратор обладнаний додатковою бічною ручкою, призначеною для перехоплення інструмента в роботі. Вам не потрібно утримувати інструмент у місці вентиляційних отворів, що сприяє правильному охолодженню електродвигуна.
Особливості
- Потужний і продуктивний
- Віброгасна ручка
- Плавний пуск
- Повністю металевий корпус редуктора
- Висока якість деталей і збирання
Комплектація
- Перфоратор
- Бічна ручка
- Глибокомір
- Пильник
- Бур (8, 10, 12 мм), зубило плоске та пікоподібне
- Місткість зі змащувальною речовиною
- Інструкція
- Гарантійний талон
Усе укомплектовано в надійний кейс із металевими замками та зручною ручкою для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 4 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 800 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.4 |
| Максимальна кількість обертів | 3900 |
- Ціна: 2 900 ₴






