
Ексцентрикова шліфмашина Ø125 мм, 300Вт, "STORM" Intertool (WT-0541)
1 190 ₴
- В наявності
- Код: WT-0541
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Орбітальна (ексцентрикова) шліфмашина чудово підходить для опоряджувальних робіт і не тільки! Прекрасно шліфує будь-якої форми поверхні (зокрема увігнуті, округлі тощо).
Ідеально підійде для фінішного, тонкого зачищення.
Цією шліфмашинкою Ви можете шліфувати різні типи поверхонь завдяки регулятору швидкості (числа обертів). Зачищає поверхні з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла та ін. Ролик регулятора розміщений зверху на корпусі, це дає змогу швидко перемикати оберти, не відриваючись від процесу шліфування й вибирати оптимальний режим.
Машинка з діаметром опорної платформи 125 мм, забезпечена пилозбірником, який полегшить Вашу роботу. Більше не потрібно прибирати залишки пилу після шліфування!
Шліфмашина займає мало місця — досить компактна. Ергономічний, сучасний дизайн і мала вага дають змогу зручно тримати її в руці та не втомлюватися під час тривалих робіт!
Особливості
- Зручна, легка, проста у використанні
- Наявність мішка полегшить прибирання після роботи
- Підходить для тонкого оброблення
- Шліфувальний круг легко та швидко замінюється — підошва з липучкою
- Можна під'єднати до будівельного пилососа
Комплектація
Шліфмашина ексцентрикова
Мішок для збирання пилу
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота коливання платформи | 25000 кол/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 190 ₴





