
Ключ розвідний 250 мм, max-50 мм, точне кування Дніпpo
1 068 ₴
- В наявності
- Код: 76838001
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ розвідний 50 мм, точне кування Дніпро-М
Розвідний ключ, який чудово впорається з будь-якими слюсарно-монтажними роботами. Зручно використовувати у вузьких місцях. Шарнірний механізм дає змогу регулювати ширину ключа до 50 мм. Виготовлений зі сталі марки 40 Cr-V методом кування. Довжина ключа становить 250 мм. Має антикорозійне покриття. калоній. Термін експлуатації становить від 5 років.
| Розмір зіву | 50 мм |
| Тип | Розвідний |
| Технологія виробництва | Точне кування |
| Покриття | Антикорозійне |
| Вага | 0.63 кг |
| Лінійка | CR-V |
| Матеріал | Хром-ванадієва сталь |
| Довжина: | 250 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.63 кг |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 37 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | Розвідний поворотний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | CrV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 068 ₴


