Коротка лопата Fiskars 131417 — це багатофункціональний інструмент, який може стати в пригоді в різних ситуаціях. Невеликий розмір, легкість і висока ефективність роблять лопату дуже потрібною.
Особливою популярністю інструмент користується серед пошуковиків, мисливців на комори, метал, що користуються металошукачем.Потрібна коротка лопата Fiskars 131417 і серед автолюбів. Інструмент допоможе вибратися з бруду, піску та снігу, водночас не займаючи багато місця в багажнику. Збираючись у довгу дорогу, ви просто зобов'язані запастися цим необхідним інструментом.
Чудово підходить і для саду. За допомогою неї ви без зусиль перекопаєте клумби, викопаєте яму в потрібному місці, поріжете корені та сіру траву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вага | 1.35 кг |
| Довжина леза | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 810 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴










