
Лопата суцільнометалева штикова з зубами 115см, 1,7кг HanTop (31712T)
580 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31712T
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лопата суцільнометалева штикова з зубами HanTop
Торгова марка HanTop представляє лопату штикову з зубцями (31712T).
Особливості цієї лопати в тому, що вона має V-подібну ручку, а також зубчасту насічку на бічній грані штика для видалення бур'янів. Ця лопата може впоратися і з корінням, які Вам заважають. Переваги цієї лопати очевидні, але вибір стоїть завжди за Вами.
- Для садово-городніх робіт універсальна
- Надійне міцне зварене з'єднання робочої частини, держака та ручки
- Антикорозійне покриття робочої частини, держака та ручки
- Заточення леза полегшує роботу з інструментом видалити
- Зубчаста насічка на бічній грані штичка для видалення бур'янів
- V-подібна ручка
- Довжина лопати 115 см
- Довжина штика 30 см
- Ширина штичка 23 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hantol |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина леза | 300 мм |
| Довжина рукоятки | 1150 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴





