
Гравіювальна машина з набором насадок 18 Вт (10 шт.) INTERTOOL (DT-0518)
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-0518
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гравер DT-0518 дуже компактний і простий у використанні, комплектується різними насадками. Гравер дуже тихо працює, має малу вагу, працювати ним також зручно, як малювати маркером.
Попри свої невеликі розміри, двигун гравера досить оборотний, можна використовувати навіть із невеликими дисковими насадками.
Чудово впорається з такими завданнями, як-от: гравіювання, шліфування, полірування, свердління, заточування та інше.
ВИРОТКІСТЬ
- потужність щіткового двигуна становить 18 Вт;
- кількість обертів — 18000 об/хв;
- напруга живлення мережі — 230 В;
— цанга 3,2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 18000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Основні атрибути | |
| Тип | Насадка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



