
Перфоратор прямий 1000 Вт, 3,5Дж швидкознімний патрон, SDS-plus у кейсі VORHUT (34-023)
4 900 ₴
- В наявності
- Код: VR100HC
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор Vorhut VR100HC призначений для свердління з ударом по цеглу, бетону та каменю, свердління для дерева, металу, кераміки та пластмасах та інших матеріалах, а також може використовуватися в режимі удару для руйнівних робіт (довлбання, штроблення и др.) Технічні характеристики:
- Потужність: 1000 Вт
- Оберти без навантаження: 0-1300 об/хв
- Сила удара: 3,5Дж
- Частота удару: 4000 уд./хв
- Максимальний діаметр отвору в бетоні: 28 мм
- Максимальний діаметр отвору в металі: 13 мм
- Максимальний діаметр отвору в дереві: 30 мм
- Максимальний діаметр коронки: 68 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴
