
Пильний диск универсаоьный Ø125х22.2мм 3 зуба, Дніпpo
297 ₴
- В наявності
- Код: DB-125/3
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначенням пильного диска Dnipro-M є якісний розпил різних матеріалів: деревина, ламінат, ДВП, ДСП, гіпсокартон. Він розроблений для роботи на високих обертах – 12 200 об/хв.
Спеціальна конструкція основи з трьома зубцями дозволяє обмежити подачу в процесі різання, усунути удари і попередити перегрів при тривалій експлуатації.
Завдяки використанню твердосплавного матеріалу та округленої форму зубів забезпечується максимально чистий рез.
| Зовнішній діаметр | 125 |
| Внутр діаметр | 22,2 |
| Кількість зубів | 3 |
| Максимальна кількість оборотів | 12200 об/хв |
| Товщина диска | 2.2 мм |
| Товщина пропилу | 3.2 мм |
| Робочий матеріал | дерево, ламінат, ДВП, ДСП, гіпсокартон |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Пазование, Поздовжнє пиляння, Чистий рез, Підрізка, Поперечне пиляння |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість зубів | 3 |
| Кількість сегментів | 3 |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Ламінат, М'яка деревина, Тверда деревина, Дерево, МДФ, Фанера |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Тип | Диск |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴



