
Магнітний фіксатор для зварювання "Трапеція" 23кг, кути 30°, 45°,60°, 75°, 90°, 135° Technics (12-164)
200 ₴
- В наявності
- Код: 12-164
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітні фіксатори дозволяють точно виставити кути в процесі проведення зварювальних робіт, монтажу сталевих конструкцій. Магнітні фіксатори будуть незамінні і для досвідчених зварювальників, і для початківців. Використовуються як елементи утримання деталей.
Дають можливість здійснювати процес зварювання одному робітникові. Для кріплення елементів в процесі різання, для запобігання падінню частин конструкції. Магнітні фіксатори значно скорочують час проведення операції і підвищують точність і якість зварювання. Кути 45°,60°, 75°, 90°, 135°.
Сила тяжіння: 12-164 - 23кг, 90х120 мм, кути 30°, 45°,60°, 75°, 90°, 135°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technics |
| Країна виробник | Україна |
| Вид магніту | Постійний |
| Максимальне утримуюче зусилля | 23 кг |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Стан | Новий |
| Кути утримування | 60°, 30°, 45°, 135°, 90° |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Основні атрибути | |
| Допустиме струмове навантаження | 300 А |
| Магнітна клема | Так |
| Обгумовані ручки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
