
Секатор двуручний 730мм, зріз косий до 35мм, Verano (71-833)
1 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 71-833
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дворучний секатор довжиною 730 мм призначений для професійної обрізки живих гілок при проріджуванні дерев, кущів. Верхнє ріжуче лезо з вуглецевої сталі S50C з PTFE покриттям (яке запобігає залипанню гілок, прилипанню соку від гілок, а також пилу і бруду, спрощує процес роботи і очищення інструменту після роботи).
Косий зріз діаметром до 35 мм. Амортизатор між рукоятками для пом'якшення віддачі при змиканні лез секатора в кінці різання знижує навантаження на долоні під час роботи. Металеві пофарбовані рукояті з гумовими накладками для комфортної роботи.
| Зріз | косій |
| Матеріал ручки | гума, алюміній |
| Для обрізання | товстих гілок, живих гілок, формування форми крони |
| Матеріал леза | сталь |
| Діаметр зрізу | 35 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Тип | секатор |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 1.39 кг |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 730 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴




